خانه / خطبه های نماز جمعه / امام جمعه موقت بهشهر:مهمترین مبارز در مقابله با تروریسم، ایرانِ اسلامی است.
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

امام جمعه موقت بهشهر:مهمترین مبارز در مقابله با تروریسم، ایرانِ اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر؛ حجت‌الاسلام حسینی رکاوندی امام جمعه موقت بهشهر در ابتدای خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه ی این هفته نمازگزاران را به تقوای الهی فراخواند و به ویژگی های اهل متّقین اشاره کرد.

امام جمعه موقت بهشهر گفت: ایمان به غیب، اقامه ی نماز، انفاق در راه خدا، ایمان به قرآن، ایمان به کتاب های آسمانی و یقین به قیامت از صفت ها و ویژگی های اهل تقوا است. مهمترین مصداق به غیب خداست. ایمان به غیب زمینه ساز سایر عوامل متقین است.

حجت‌الاسلام حسینی رکاوندی یادآور شد: تقوا باعث خیر و برکت در تمامی شئونات زندگی ِ انسان می شود. تقوا باعث گشایش در همه ی امور است. در روایت آمده اگر خیانت در میان زیاد شود برکت از بین می رود.
امام جمعه موقت بهشهر در خطبه ی دوم نمازگزاران را مجددا به تقوای الهی فراخواند و به مناسبت های ایام عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام، هفته ی دولت، روز کارمند، روز انفجار دفتر نخست وزیری به دست منافقان و شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر و روز مبارزه با تروریسم اشاره کرد و گفت: مهمترین مبارز در مقابله با تروریسم ، ایرانِ اسلامی است.

حجت‌الاسلام حسینی در پایان از کادر درمان و پزشکان و پرستاران تقدیر کرد و بر ماسک زدن و رعایت فاصله اجتماعی در این روزهای کرونایی تاکید کرد.

 

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید