خانه / اخبار / اخبار دفتر امام جمعه بهشهر / پیام تبریک امام جمعه محترم بهشهر به مناسبت روز پزشک
کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پیام تبریک امام جمعه محترم بهشهر به مناسبت روز پزشک

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر، حجت الاسلام والمسلمین حاج سید عربعلی جباری، امام جمعه شهرستان بهشهر طی پیامی روز پزشک را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است؛

بسمه تعالی
یامَن اِسمُهُ دَوا وَ ذِکرُهُ شَفاء

سلامتی جامعه، پیش شرط توسعه است و پزشکان ضامن سلامت جامعه، امنیت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را در سایه لطف الهی التیام می بخشند.

نامگذاری یکم شهریور ماه، سالروز تولد شیخ الرئیس ابوعلی سینا، الگوی بارز حکیمان و اندیشوران دلسوز و عالمان فرزانه در تاریخ پر فروغ این سرزمین، طبیب نامور و نابغه بزرگ ایرانی که درجمهوری اسلامی ایران به نام روز پزشک نامگذاری شده، نشان از توجه و اهمیت این حرفه در کشور عزیزمان دارد.

پزشکان همواره در عرصه ها و مقاطع مختلف تاریخی با ایثار و از خود گذشتگی صحنه هایی ارزشمند را در اذهان جامعه و تاریخ به ثبت رسانده اند که نمونه بارز و عینی آن که این روزها شاهد آن هستیم عرصه مبارزه با بیماری کرونا و درمان بیماران مبتلا به آن هستیم.

بدین وسیله ضمن گرامیداشت روز پزشک، به پاس تلاشهای صادقانه، عالمانه و عاملانه ی پزشکان شهرستان بهشهر، جهت صحت، سلامت و معالجه و درمان بیماران که با دانش و تخصص و هنر همراه است و آراسته به زیور تقوا و حس تعهد و مسئولیت و نوع دوستی و دیگر طلبی است، توفیق روز افزون همه شما سروران ارجمند را ازحضرت باریتعالی مسئلت دارم.

در پایان یک بار دیگر از همه پزشکان، پیراپزشکان، پرستاران و تمامی کادر محترم درمان که در این روزهای سخت مواجهه با ویروس منحوس کرونا، در خط مقدم خدمت رسانی به هم میهنان عزیزمان هستند، صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم و همه شما عزیزان را به خداوند متعال می سپارم.

الاحقر سید عربعلی جباری
امام جمعه شهرستان بهشهر
۱ شهریور ۱۴۰۰

کانال تلگرامی دفتر امام جمعه شهرستان بهشهر

پاسخ بدهید